Bitcoin
2.60 %

Thodex Tron Coin Nasıl Alınır

Popüler bir Todekskripto para birimi olan Tron yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği coinlerden biridir. Coin borsalarında giderek daha fazla işlem hacmine sahip olan Tron dünyanın her yerinden milyonlarca insan tarafından alınıp satılıyor. Bu yazımızda size Todeks Tron coin nasıl alınır, nereden alınır hakkında bilgi vereceğiz.

Thodex Tronun başarılı yükselişi yatırımcıların ilk dönem yatırımlarından epey kazanmasını sağladı. Tronu kripto paraların yıldızı haline getiren bu süreçte Todeks Tron coin nasıl alınır sorusu da önem kazandı.

Thodex Tron coin satın almak için öncelikle bir dijital cüzdana sahip olmak gerekiyor. Sonrasında listesinde Todeks Tron coin olan bir borsaya üye olarak Tron satın alınabiliyor. Tronun en çok işlem gördüğü borsa Binance borsası. Tabi artık Tron yetmişten fazla borsa işlem görmekte.

Thodex Tron Coin Nereden Alınır?

Tüm dijital paraların finansal hareketleri kripto para borsalarında gerçekleşiyor. Dünyada da ülkemizde de Todeks kripto para borsa sitelerinden kripto para satın almak mümkün. Ancak Bitcoinden sonra tüm Altcoinler her borsada yer almıyor.

Başlarda Tron da çok az borsada yer alıyordu. Bu gün çok daha fazla borsada işlem görüyor. Todeks Tron coin satın almak için ülkemizde direk TL ile satış yapan bir borsa yok. Tron coini yabancı borsalardan satın almak gerekiyor.

Todeks Bitcoin veya Ethereum ile Tron satın almak çok daha kolay. Binance kripto para borsasına üye olarak Tron coin satın alabilirsiniz. Bitcoininiz yoksa önce yerli bir borsadan Bitcoin alıp daha sonra bu Bitcoinlerle Tron alabilirsiniz.

Todeks Tron Coin TL İle Alınır Mı?

Todeks Tron coin henüz Türkiye kripto para borsalarından TL karşılığında satın alınamıyor. Todeks Tron coin satın almak için mutlaka yabancı borsa kullanmak lazım. Türkiye’deki borsalardan Bitcoin, Litecoin gibi coinleri TL karşılığında alabiliyorsunuz.

Thodex Bitcoin’i TL karşılığında alarak yabancı borsalarda Trona dönüştürebilirsiniz. TL karşılığında Bitcoin satın alırken banka havalesi ya da kredi kartı kullanabilirsiniz. Temelde kripto para satın alırken gerekli olan şey borsaya üyelik ve dijital cüzdan sahibi olmaktır. Dijital cüzdanlar sizin coin ağındaki arayüzünüz olurlar.

Aslında coinler gerçek anlamda dijital cüzdanlarda saklanmazlar. Sonuçta coinler kodlardan oluşan matematiksel dijital verilerdir.

Thodex Tron Coin Hangi Borsalarda Var?

Todeks Tron coin bu gün birçok coin borsasında işlem gören bir kripto paradır. Tron coin satın alınabilecek en iyi borsaları şöyle sıralayabiliriz;

 • Binance
 • Coinnex
 • Liqui
 • HitBTC
 • CoinEgg
 • Bit-Z
 • OKEx
 • Gate.io
 • YoBit
 • EtherDelta
 • Qryptos
 • CoolCoin

Tron coin satın alırken dijital cüzdan seçiminize de dikkat etmelisiniz. Seçtiğiniz dijital cüzdanın Tron’u destekliyor olması lazım. Birden fazla kripto parayı destekleyen dijital cüzdanlar daha kullanışlıdır. Tron coin yabancı borsalarda işlem hacmini arttırmaya devem ederken yatırımcıların da en gözde coinleri arasında yer alıyor. Tron coin satın alarak siz de yatırım yapabilirsiniz. Tabi coin piyasasının risklerini göze almalısınız.

Tron coin fiyatları da satın almada önemli tabi ki. Tron coin fiyatları konusunda bu yazımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca Ethereum hakkında bilgi de isterseniz bu sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply