Bitcoin
1.44 %

Thodex Tron Coin Fiyatları Yükselişte

2017 yılında ortaya çıkan Tron dijital eğlence alanına yönelmesiyle fark yaratan bir kripto para oldu. Piyasaya çıktığı günden beri hızlı bir yükseliş sergiledi. Yüzlerce coin arasından sıyrılıp 9. sıraya yerleşti. Küresel çapta ücretsiz eğlence içerik sistemi kurmayı amaçlayan Tron kullanıcıların ve yatırımcıların büyük ilgisiyle karşılaştı. Potansiyeli bir coin olarak değeri günden güne arttı. Thodex Tron coin fiyatları ilk çıkıştan sonra alımını yapanların yüzünü güldürdü.

İstikrarlı yükselişi ile geleceğin en iyi coini olma ihtimali de konuşuluyor. Tron’un fiyat değerini etkileyen en önemli şeylerden biri online oyunların ücretsiz olarak oynanabileceği bir proje sunması. Bu gün Todeks Tron yetmişten fazla kripto para borsasında listelerde yer alıyor.

Thodex Tron Coin Fiyat Grafikleri

Thodex Tron ilk piyasaya çıktığı 2017 yılında 45 kat artış göstererek adeta grafiklerde şov yapmıştı. Tron’un grafiklerde böyle yükselmesinin nedenleri arasında atlas projesinin ilerlemesi, tron merkezsiz uygulamalarının kullanımının zirve yapması gibi nedenler yer alıyor. 2017 yılındaki önlenemez yükseliş Todeks Tron yatırımcılarına epey kazandırdı.

Bugünün grafiklerinde de Tron diğer kripto paraları geride bırakıyor. Kurucusu Justin Sun hedeflerini gerçekleştirmeye devam ettikçe Tron’un da değeri artıyor. Coin borsalarında listelenmeye devam edildikçe de Tron yükselmeye devam etti. Grafiklerden borsaya göre Tron hacmini görebilirsiniz.

Ne kadar çok borsada işlem görüyorsa kripto paranın değeri de o kadar artıyor. 2 milyar 854 milyon dolarlık işlem hacmiyle bu gün Tron kalite potansiyeli yüksek kripto paralar arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Thodex Tron Coin Ne İşe Yarıyor

Thodex Kripto paralarla ilgili kafa karıştıran şey diğerlerinden farkının ne olduğu ve ne işe yaradığıdır. Todeks Tron’un herkesi şaşırtan yükselişini de bu soruya cevap vererek anlayabiliriz.

Eğlence içerikli bir platform olan Tron global bir medya kuruluşu olarak görülebilir. Diğer kripto paralardan farklı olarak kullanım alanı ve sağladığı avantajlar konusunda değişim sunmaktadır. Dijital mecralarda yaptığınız paylaşımlara

Thodex Tron yani TRX olarak ödeme almanızı sağlayan bir sitemdir. Yani diyelim ki Youtube’a bir video yüklüyorsunuz belli bir abonelik sayısına ulaştığınızda Tron olarak ödeme alıyorsunuz. Todeks Tron platformu online eğlence ağını özgürleştirmeyi hedefliyor.

Tron Coin Güvenilir Mi?

Her gün piyasaya yeni bir kripto paranın çıktığı bu günlerde hangi kripto paranın güvenilir olduğuna bakmak gerekiyor. Todeks Tron coin tüm dünyada güvenilir kabul edilen bir kripto para. Dünyanın tanınmış hukuk bürolarından bir olan ZAG-S şirketi Tronun ortaklarından biri.

Geliştiricileri arasında ise Google ve Huawei şirketlerinde mühendis olarak çalışmış Jorge Guo var. Thodex Kripto para borsalarında da işlem hacminin yüksek olması güven sağlıyor. Thodex Tron kurucuları hedefleri konusunda oldukça sağlam adımlar atıyorlar.

Gelişim sürecine baktığımızda Tron güvenilir bir kripto para olarak görünüyor. Yine de kripto para piyasalarının ne kadar değişken olduğunu unutmamak lazım.

Thodex Tron coinin geleceği konusunda bu yazımız size yardımcı olabilir. Güncel kripto haberleri için bu sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.